Úvodní strana » Články » Známe vítězku naší youtuberské soutěže! Ani ostatní však od nás s prázdnou neodejdou.

Známe vítězku naší youtuberské soutěže! Ani ostatní však od nás s prázdnou neodejdou.

Vítězkou naší youtuberské soutěže „Najdi se v zemědělství!“ se stává studentka 3. ročníku Šárka Malkusová ze SZeŠ Benešov. Srdečně gratulujeme! Šárka studuje obor veterinářství a její video jsme vyhodnotili jako nejlepší. Brzy ho umístíme na náš YT kanál.

Šárku zveme na slavnostní předání ceny do Top Hotelu Praha, kde se 25. října 2022 koná celostátní konference ZS ČR.

Ale pozor: Ani ostatní účastníci neodejdou z naší soutěže s prázdnou! Celkem se nám sešlo 8 videí. Kromě SZeŠ Benešov se soutěže účastnili také studenti ze Střední školy chovu koní a jezdectví Kladruby/L, SOU Chvaletice, SZeŠ Poděbrady, SZeŠ Březnice, SZeŠ v Čáslavi a Střední lesnické školy ve Šluknově (výčet škol je náhodný, nereflektuje pořadí umístění).

Velmi děkujeme všem tvůrcům videí za jejich odvahu, ochotu, nápaditost a za milé představení jejich školy. Prosíme Vás velmi pěkně, rozšiřte tato videa k žákům 9. tříd základních škol ve Vašem okolí.

I na tyto tvůrce však čekají ceny od našich sponzorů!

Ceny právě rozdělujeme, takže Vás, soutěžící a jejich garanty, budeme kontaktovat hned po konferenci (v týdnu od 24. 10. 2022) a informovat Vás, jaké ceny k Vám od našich sponzorů doputují.

Závěrem chci velmi poděkovat sponzorům za jejich sponzorské dary. Na odměnách pro naše soutěžící se podílejí tyto firmy: Schaumann, Agro-partner, Česká spořitelna, Vodafone, Agriprecision, Michelin a Manetech. Velké díky i Vám!

Těšíme se na Vás v dalším ročníku naší soutěže!

Střední zemědělské školy

student